Hedin Automotive Nieuws

Meer nieuws voor jou! 

News 

Nieuwe gezondheidspartner: maak kennis met Alan 

Eind februari ontvingen jullie een e-mail over onze nieuwe gezondheidspartner Alan. Met deze samenwerking zetten we een volgende stap in het uitbreiden en personaliseren van onze gezondheidszorg. 

Alan zal onze huidige partner DKV vervangen en biedt daarnaast bijkomende diensten aan, zoals ambulante zorg en tandzorg. Zo krijgt elke medewerker de mogelijkheid om zijn of haar gezondheidszorg persoonlijk en/of voor het hele gezin samen te stellen, afgestemd op de eigen noden. 

Om iedereen goed te informeren, worden er extra infosessies georganiseerd. De infosessies vinden plaats op: 

  • Donderdag 5 maart om 12.00 uur 
  • Maandag 9 maart om 12.00 uur  

Scan de QR-code om deel te nemen. Tijdens deze sessies krijg je meer inzicht in wie Alan is, ontdek je waarvoor je bij hen terechtkan en is er ruimte om vragen te stellen over je dekking en de verschillende mogelijkheden. Kan je er niet live bij zijn? Geen probleem, de infosessie wordt opgenomen, zodat je ze nadien kan herbekijken. Dit wordt online geplaatst op ons Intranet. 

We raden iedereen aan om één van de sessies bij te wonen, zodat je goed geïnformeerd bent over deze verandering en de bijkomende voordelen. Meer praktische informatie over de aansluiting en eventuele vervolgstappen volgt na de infosessies. 

HR

Starters 

De voorbije periode mochten we twee collega’s verwelkomen als KAM Parts, één nieuw gezicht en één vertrouwde collega die een nieuwe stap zet. Tijd om Cassandra Van Puyenbroeck en Andreas Dierickx beter te leren kennen.

Cassandra Van Puyenbroeck – KAM Parts

In juni vorig jaar startte Cassandra Van Puyenbroeck als Account Manager bij MABI Mobility. In die rol zette zij zich met veel enthousiasme en engagement in voor onze klanten en partners. 

Vanaf 1 maart 2026 maakt Cassandra de overstap naar het Parts-team, waar zij aan de slag gaat als KAM Parts. In deze nieuwe functie zal zij haar ervaring en commerciële expertise verder inzetten om onze Parts-activiteiten mee uit te bouwen en onze klanten nog beter te ondersteunen. We wensen Cassie veel succes in haar nieuwe rol! 

Andreas Dierickx – KAM Parts

Welkom Andreas! Op 16 februari 2026 mochten we Andreas Dierickx verwelkomen als onze nieuwe KAM Parts. Andreas brengt maar liefst 9 jaar ervaring mee vanuit Tesla, waar hij verschillende functies bekleedde binnen delivery, sales en operations. 

Met zijn hands-on mentaliteit, sterke focus op klantentevredenheid en ervaring in het optimaliseren van operationele processen, is Andreas een waardevolle versterking voor ons team. Zijn talent om over afdelingen heen samen te werken en zijn oplossingsgerichte aanpak sluiten perfect aan bij onze ambities. We wensen Andreas veel succes in zijn nieuwe rol en kijken uit naar een fijne samenwerking! 

News

Officiële persintroductie NIO en firefly in Luxemburg

In het Groothertogdom Luxemburg vond recent de officiële persintroductie van NIO en firefly plaats. Een belangrijke mijlpaal in de verdere uitrol van beide merken binnen de regio. 

Tijdens dit evenement maakten journalisten uitgebreid kennis met de positionering, visie en ambities van NIO en firefly binnen het snel evoluerende landschap van elektrische mobiliteit. Er werd dieper ingegaan op de merkidentiteit, de technologische innovaties en de langetermijnstrategie in Europa. 

Naast de merk- en productpresentaties kregen de aanwezige journalisten ook de kans om zelf achter het stuur plaats te nemen. De testritten zorgden voor een concrete eerste ervaring met het rijcomfort en het innovatieve karakter van de voertuigen. Met deze succesvolle persintroductie zetten NIO en firefly een belangrijke stap in hun verdere groei in Luxemburg. Het vormt een stevige basis om de merken lokaal in de regio verder uit te bouwen. 

HR 

Infosessie fietsleasing – ontdek de mogelijkheden 

Met de eerste lentedagen krijgen velen onder ons opnieuw zin om de fiets boven te halen. Overweeg je om een fiets aan te kopen voor jezelf of je gezin? Dan is fietsleasing misschien een interessante optie. 

Op 24 maart organiseren we van 12.00 tot 13.00 uur een infosessie over fietsleasing. Tijdens deze sessie kom je te weten hoe je via ons cafetariaplan op een fiscaal interessante manier een fiets kan leasen. Zo wordt ook een iets grotere investering financieel toegankelijker. De fietsleasing verloopt via het cafetariaplan en wordt toegelicht door onze contactpersoon Michael Maes van Cycle Valley

Tijdens de infosessie krijg je onder meer een antwoord op volgende vragen: 

  • ✅ Hoe werkt fietsleasing via het cafetariaplan in de praktijk? 
  • ✅ Welke types fietsen komen in aanmerking? 
  • ✅ Moet je elke dag met de fiets naar het werk komen? 
  • ✅ Hoe verloopt de verrekening via je loon? 
  • ✅ Wat gebeurt er op het einde van het leasingcontract? 
  • ✅ Welke verkeersregels zijn van toepassing? 

Daarnaast krijg je ook praktische tips en extra toelichting om goed geïnformeerd een keuze te maken. Mis deze infosessie niet en ontdek of fietsleasing ook voor jou een interessante optie kan zijn. 

Events

Open Coffee Lier bij Hedin Automotive Mercedes-Benz

Hedin Automotive Mercedes-Benz Lier was de trotse gastlocatie voor Unizo’s Open Coffee Lier, waar bijna honderd ondernemers uit de regio samenkwamen voor een energieke netwerkbijeenkomst. Tijdens een ontspannen ontbijt, uiteraard vergezeld van een vers kopje koffie, kregen deelnemers volop de kans om nieuwe contacten te leggen, ideeën te delen en mogelijke samenwerkingen te ontdekken. 

De informele sfeer zorgde voor spontane en waardevolle gesprekken, waardoor zowel startende als gevestigde ondernemers met frisse inzichten naar huis gingen. Als extra attentie ontving elke deelnemer een herbruikbare koffiebeker. Zo kunnen zij nog lang nagenieten van dit geslaagde event, terwijl we tegelijk op een duurzame manier top of mind blijven bij de aanwezige ondernemers. 

HR

Internationale Vrouwendag - een moment van waardering

Op zondag 8 maart is het Internationale Vrouwendag. Een mooie gelegenheid om even stil te staan bij alle vrouwen binnen onze organisatie. 

We zijn actief in een sector die traditioneel sterk mannelijk georiënteerd is. Net daarom vinden we het belangrijk om onze vrouwelijke collega’s extra in de kijker te zetten. Vandaag erkennen we de inzet, expertise en betrokkenheid waarmee jullie elke dag het verschil maken. Jullie bijdrage aan onze teams, onze klanten en onze organisatie is van grote waarde. Ook wat jullie de voorbije jaren hebben opgebouwd en gerealiseerd, verdient oprecht erkenning. 

Tegelijk blijven we verder bouwen aan een inclusieve werkomgeving waarin talent alle kansen krijgt. We willen het aandeel vrouwen binnen onze organisatie in de toekomst verder versterken, omdat diversiteit ons als geheel sterker maakt. Samen maken we het verschil.  

Operational

Gebruik de correcte e-mailhandtekening

Een professionele en uniforme uitstraling begint bij duidelijke communicatie. Daarom vragen we aan alle medewerkers om de officiële e-mailhandtekening correct te gebruiken. 

Binnen onze organisatie hechten we veel belang aan een consistente huisstijl, zowel in externe als interne communicatie. De juiste e-mailhandtekening draagt bij aan een herkenbare en professionele uitstraling. 

De officiële templates vind je terug op het Intranet, onder Marketing bij ‘CI-materiaal’. Elke medewerker kan zijn of haar handtekening eenvoudig zelf aanpassen in Outlook. Op dezelfde Intranetpagina staat ook een duidelijke handleiding die stap voor stap uitlegt hoe je dit kan doen. En op 20 januari is erdoor Sandra Bilkiewicz ook een mail uitgestuurd met uitleg hoe je je e-mailhandtekening kunt wijzigen.   

We rekenen op ieders medewerking om onze huisstijl consequent uit te dragen. Alvast bedankt voor jullie aandacht en inzet. 

HR

Opleidingen correct registreren in myProtime

Wanneer je een opleiding volgt, vragen we om dit in te geven in je kalender in myProtime. Zo blijft de planning correct en is je afwezigheid duidelijk geregistreerd. 

Ga in je kalender naar de dag waarop de opleiding plaatsvindt. Vraag op die datum een afwezigheid aan via de knop ‘Afwezigheden’. Vervolgens kies je één van onderstaande opties: 

  • Opleiding MB → voor opleidingen georganiseerd door Mercedes-Benz 
  • Opleiding (niet MB) → voor alle andere opleidingen 

Duid daarna het juiste dagdeel aan: voormiddag, namiddag of volledige dag. Vermeld bij ‘Commentaar’ duidelijk welke opleiding je hebt gevolgd.  

Bedankt om dit telkens correct in te geven, zo houden we samen onze administratie en planning up-to-date.